Pod jménem Nady vyrábím šperky inspirované architekturou

Každý šperk ladím už od samotného návrhu tak, aby byl nejen originální, ale i dobře nositelný.

Jsem trochu technický maniak a proto si můžete být jisti, že šperky ode mně jsou precizně vyrobené. Záleží mi na každém detailu i u těch nejmenších šperků a tak Vám moje šperky vydrží dlouhá léta. Tvořit zajímavé až komplikované detaily mě nesmírně baví.

Ve špercích značky Nady najdete inspiraci z architektury – jemné a ladné křivky secese, výraznost baroka a zručné detaily renesance a oslavu ženy ze všech těchto stylů.

Můj šperkařský příběh se pořádně začal odvíjet až poté, co jsem vstoupila do velké komunity handmade tvůrců na Fleru. Jsem soutěživý typ a místní soutěže mě motivovaly nořit se do šperkařského řemesla hlouběji a hlouběji.

Mezi moje oblíbené činnosti patří toulání se po (cizích) městech. Nejraději sama, se skicákem či foťákem. To teď z mnoha důvodů moc nejde a tak se občas toulám aspoň virtuálně, skrze fotografie jiných, hlavně na instagramu. A ráda si přečtu dobrou knihu.

Jsem doktorkou přírodních věd, ale na oslovení „paní doktorko“ moc neslyším.

Mou láskou jsou molekuly a vztahy mezi nimi. Experimentální přístup často aplikuji i na vaření (a pečení). Ne vždy to má jedlé výsledky.

Moje motto: „Člověka limituje jen jeho fantazie“

O tom, jak šperky vyrábím a kudy chodí moje múzy píšu jednou za dva týdny mixletter:

Kam dále:
Kvalita a servis — Puncovní značky — Hodnocení— zpět do obchodu