Pod jménem Nady vyrábím neopakovatelné autorské šperky inspirované architekturou

Ráda bych, aby se každá žena cítila žensky a sebevědomě, aby se cítila dobře.
Protože sebevědomá žena je jednoduše ještě krásnější a ženštější.

Mé šperky podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Do každého šperku vkládám kus svého já, s každým šperkem získáte neopakovatelný originál.

Jsem trochu technický maniak a proto si můžete být jisti, že šperky ode mně jsou precizně vyrobené. Záleží mi na každém detailu i u těch nejmenších šperků a tak Vám moje šperky vydrží dlouhá léta. Tvořit zajímavé až komplikované detaily mě nesmírně baví, …. (chybí text)

Ve špercích najdete inspiraci z architektury – jemné a ladné křivky secese, výraznost baroka a zručné detaily renesance a oslavu ženy ze všech těchto stylů.

VIP-zóna

Máte jedinečnou možnost zapsat se do mého VIP-listu. Jaké má výhody? Budete si moci vybírat šperky z nové kolekce dříve než ostatní. Napíšu Vám, pokud budu připravovat nějakou akci (například výstavu) nebo pokud budu prodávat šperky někde naživo. A přijde Vám také upozornění na nový příspěvek na blogu.

ZAPIŠTE SE JEŠTĚ DNES:

* povinné pole

Kdykoli se můžete z VIP-listu odhlásit kliknutím na odkaz ve spodní části e-mailu.

Používám marketingovou platformu Mailchimp. Kliknutím na „zapsat“ dáváte svůj souhlas ke zpracování zadaných informací Mailchimp. Více o ochraně soukromí u Mailchimpu zde.Můj šperkařský příběh se pořádně začal odvíjet až poté, co jsem vstoupila do velké komunity handmade tvůrců na Fleru. Jsem soutěživý typ a místní soutěže mě motivovaly nořit se do šperkařského řemesla hlouběji a hlouběji.

Miluju kaktusy, sukulenty a všechny řezané květiny.

Jsem doktorkou přírodních věd, ale na oslovení „paní doktorko“ neslyším.

Mou láskou jsou molekuly a vztahy mezi nimi. Experimentální přístup často aplikuji i na vaření (a pečení). Ne vždy to má jedlé výsledky.Moje motto: „Člověka limituje jen jeho fantazie“